Njësia pushtet për heqjen Kamion Snow

Përshkrim i shkurtër:

Kjo njësi hidraulike të energjisë është e përbërë nga presion të lartë pompë veshje, motori AC, shumë-manifold, valvula hidraulike, tank naftës, etj mundësojë kamion heqjen e borës kanë funksionin e ashensorit, bien dhe rregullim kënd. Kjo mund të kontrollojë të dy të dyfishtë-vepruar cilindër naftës dhe të vetme-vepruar cilindër naftës në të njëjtën kohë.


Detail Product

Produkt Tags

Kjo njësi hidraulike të energjisë është e përbërë nga presion të lartë pompë veshje, motori AC, shumë-manifold, valvula hidraulike, tank naftës, etj mundësojë kamion heqjen e borës kanë funksionin e ashensorit, bien dhe rregullim kënd. Kjo mund të kontrollojë të dy të dyfishtë-vepruar cilindër naftës dhe të vetme-vepruar cilindër naftës në të njëjtën kohë.

 

Sistemi 1.Hydraulic presion: 200bar
2.Hydraulic volum rezervuar vaj: 5L
3.Displacement pompë hidraulike: 1.6 cc / r
të energjisë 4.Motor: 1.6KW; DC12 / 24V
5.Motor shpejtësia rrotulluese: 2500r / min
6.Function: mënyrë e dyfishtë duke vepruar dhe vetëm vepruar mënyrë
7.Color: default kuqe / bardhë plastike
8.Mounting: Horizontal
9.Material e tank: fletë hekuri (1-1.5mm), Inxhinieri plastike
10.Application: borë heqjen

BB1

model

motor

Disp. (Cc / r)

Tank Cap. (L)

Presioni (Mpa)

instalim

Port Size

DC-F36-1.6 / F-1.6 / 12 / ** - 5H-C

12 V 1.6Kw 2500RPM

1.6

5

20

horizontal

G1 / 4

 

vizatim
BB2
Zona aplikimi
BB3

  • : Previous
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!